O mnie

Witam Serdecznie
Jestem dyplomowanym masażystą o specjalizacji „technik masażysta”, oraz „fizjoterapii”. Należę również do Towarzystwa Masażystów Polskich, w którego skład wchodzą licencjonowani przedstawiciele środowiska zawodowego masażystów i fizjoterapeutów. Ze względu na to, że swoją pracę zaczynałem w szpitalu na oddziale rehabilitacyjnym wiem jak wiele problemów związanych z naszym zdrowiem nas dotyka. Posiadam wieloletnie doświadczenie związane z masażem. Pracę swoją rozpoczynałem w szpitalu oraz w prywatnym gabinecie masażu co uświadomiło mi jak wiele osób potrzebuje pomocy ale długie terminy oczekiwania na rehabilitacje nie pozwalają nam osiągnąć pożądanych sukcesów. W tym roku mija już 10 lat odkąd prowadzę własny gabinet i niosę pomoc zarówno stałym jak i nowym pacjentom. Masaże wykonuję sam, co daje pewność profesjonalizmu i dbałości o każdego pacjenta. Usługi w moim Gabinecie kieruje do wszystkich którzy potrzebują szybkiej profesjonalnej pomocy i poprawy swojego zdrowia oraz chwili relaksu dla siebie i swojego ciała. Ze względu na duży czas oczekiwania na masaże w państwowych placówkach (już w niektórych miejscach nawet do roku!!!).

Gabinet udostępnia profesjonalne masaże w przystępnych dla każdego cenach już od 30zł (w tym jednorazowe prześcieradło oraz olejki i kremy do masażu).

Gabinet Masażu mieści się w placówce medycznej „AVAMED” w Częstochowie przy ulicy Powstańców Śląskich 7A pokój 21 i zapewnia dodatkową opiekę medyczną.

Serdecznie Zapraszam Marek Klimza